De utálom a day to day meccseket...

HAMILTON - SAN ANTONIO
2 - 4

Egy harmadik tartott az erő, utána elfogytunk...

A meccs elején, a 7. percben, a vendégek szereztek vezetést John McFarland találatával.

Kicsit több, mint egy perc múlva jött a válasz Sven Andrighetto (Michaël Bournival, Darren Dietz) révén.

A 12. percben már nálunk volt a vezetés Charles Hudon (Michaël Bournival, Greg Pateryn) találata után.

Sajnos nem sokáig örülhettünk, mivel a vendégek a 16. percben Brett Olson révén emberhátrányban is eredményesek voltak.

A második harmadban 5 perc alatt elintéztek minket a vendégek.

A 3. percben Steven Kampfer emberelőnyből talált be, majd a 6. percben Bobby Butler vette be Mike Condon kapuját.

Ezzel el is szállt minden reményünk.

A vendégek hatalmas fölényét a kapura lövési arány jól szemlélteti... 42-24 a vendégek javára...

Mike Condon 38/42 mutatóval zárta a napot.